Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припиняє свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У Ковелі тривають моніторингові перевірки закладів щодо дотримання карантинних вимог

У Ковелі тривають моніторингові перевірки закладів щодо дотримання карантинних вимог

Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області інформує про проведення моніторингових перевірок суб’єктів господарювання різних форм власності в місті щодо дотримання протиепідемічних вимог, регламентованих постановами Головного державного санітарного лікаря України з профілактики поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. За період з 4 по 17 січня 2021 року перевірено: 
– 42 об’єкти торгівлі продовольчими товарами, з них в 9 - виявлено порушення карантинних заходів (складено 4 протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 42 КупАП), в 5 - надано пропозиції щодо усунення виявлених недоліків;
– 18 закладів торгівлі непродовольчими товарами;
– 2 ринки (позапланово);
– 6 перукарень, 6 аптек;
– 1 заклад дошкільної освіти.

У ході проведення моніторингу встановлено, що найпоширенішими порушеннями є: не організовано температурний скринінг працівникам перед початком роботи; порушуються вимоги щодо заборони використання багаторазових рушників в санвузлах та наявності паперових рушників; відвідувачі та працівники закладів неправильно використовують (одягають) захисні маски; не проводиться централізований збір використаних засобів індивідуального захисту; потребує поновлення маркування для дотримання дистанції між відвідувачами.

Спеціалісти Ковельського міськрайонного управління ГУ ДПСС у Волинській області здійснюють постійну роз’яснювальну роботу з керівниками, працівниками та відвідувачами об’єктів з питань дотримання протиепідемічних заходів. Перевірки не припинятимуться і далі.

Лілія БАРНА,
заступник начальника відділу
економічного розвитку та торгівлі

Читайте також:

21 січня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти