Вітання та гостинці приймали мешканці відділення стаціонарного догляду

Вітання та гостинці приймали мешканці відділення стаціонарного догляду

Напередодні новорічних та різдвяних свят мешканці відділення стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування м. Ковеля завжди згадують минуле, аби забрати з собою у рік прийдешній лише гарні та світлі події.

У ці дні до відділення навідуються небайдужі люди, аби оточити кожного турботою, приносять подарунки, заряджають позитивними емоціями.

Не оминули увагою представників старшого покоління учні ліцею ім. О.Пчілки, які адресували їм найщиріші зичення, передали фрукти та солодощі.

Приємно зазначити, що переймаються долею мешканців відділення і німецькі благодійники. При можливості обов’язково відвідують їх. Напередодні Різдва Христового від організації "Допомога дітям Ковеля" з м. Вальсроде, яку очолює добре знаний у нашому місті Міхаель Хааке, надійшли вітання та гостинці.

Привітали підопічних та організували для них святковий стіл працівники територіального центру. Його директор Діана Возна побажала всім міцного здоров’я, взаєморозуміння, поваги один до одного, оптимізму, вручила смаколики.

Щирі посмішки з’явились на обличчях чоловіків і жінок, зимовий день наповнився теплом, а душі - святковим новорічним настроєм, надією і вдячністю.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Читайте також:

13 січня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 20.01.2022 
Захворіли за добу: 64
Одужали за добу: 30
Кількість хворих  в стац. МТМО: 24
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти