Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припиняє свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Анатолію Понікарчуку присуджено Державну премію в галузі науки і техніки

Анатолію Понікарчуку присуджено Державну премію в галузі науки і техніки

Директору товариства з обмеженою відповідальністю «Волинь-Кальвіс» Анатолію Понікарчуку  Указом Президента України Володимира Зеленського присуджено Державну премію в галузі науки і техніки.

Такою високою нагородою відзначено роботу «Технології та обладнання для виробництва і споживання альтернативних видів палива». Очолюване Анатолієм Понікарчуком підприємство тривалий час займається питаннями енергозбереження і має значні здобутки.

ТОВ неодноразово ставало переможцем конкурсів «Кращі товари та послуги Волині», «Людина року Волинського краю у номінації «Товаровиробник року промислового комплексу», «Лідер галузі» у номінації «Виробництво радіаторів та котлів центрального опалення» та інших. Високо оцінені досягнення колективу на виставках - міжнародній спеціалізованій «АкваТемп» , «Енергозбереження», під час загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна» тощо.

«Волинь-Кальвіс» впевнено почувається на ринку виробників продукції енергозберігаючої опалювальної техніки.  Сьогодні в асортименті підприємства - майже 50 видів твердопаливних котлів різних модифікацій та потужностей. 

Читайте також:

05 січня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти