Ковельчани отримали подарунки від благодійника з Німеччини Міхаеля Хааке

Ковельчани отримали подарунки від благодійника з Німеччини Міхаеля Хааке

Тисячі кілометрів для добрих справ не перепона. Хороший друг нашого міста Міхаель Хааке з німецького Вальсроде впродовж понад 20 років приїжджав у ці новорічно-різдвяні свята у Ковель і привозив гостинці дітям з непростою долею. Був гостем у багатьох наших закладах.

Цьогоріч через пандемію він не зміг прибути особисто, але і не міг залишиити наших діток, самотніх людей без відчуття свята, радості, посмішок. І свою багаторічну традицію підтримав. 

У ці передноворічні дні від його благодійної організації святкові набори отримали мешканці будинку для одиноких, люди, які перебувають у хоспісі, діти обласного центру соціально-психологічної реабілітації, представники ГО “Реабілітаційний центр”. Загалом було роздано 150 презентів.

Крім того, майже 90 листів передали юним ковельчанам від їх друзів з Німеччини, родин, де вони побували на літніх канікулах. І це ще не повний перелік усього хорошого, що вдалось зробити пану Міхаелю.

Це людина надзвичайно великої душі. Завдяки йому сотні дітей мали змогу відпочити у Німеччині. Тож щиро дякуємо йому та його колегам за благодійність, милосердя, їх великі серця, наповнені любов’ю.

А ще - велике спасибі ковельчанкам Любові Семенюк і Тетяні Пановій, які впродовж багатьох років супроводжують групу юних ковельчан у Вальсроде, а у ці дні допомогли організувати доставку подарунків. 

Хочеться, аби таких прекрасних людей було якомога більше. Нехай їх добро повертається їм сторицею.

 

Читайте також:

31 грудня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 20.01.2022 
Захворіли за добу: 64
Одужали за добу: 30
Кількість хворих  в стац. МТМО: 24
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти