У Ковелі представники служб відвідали родини, які опинилися в складних життєвих обставинах

У Ковелі представники служб відвідали родини, які опинилися в складних життєвих обставинах

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Її мета – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
У рамках акції проведено відповідну роботу у Ковелі. Працівники служби у справах дітей виконавчого комітету спільно з фахівцями міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, інспектором відділу організації несення служби м.Ковель управління патрульної поліції у Волинській області відвідали родини, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в службі у справах дітей як такі, що зазнали насилля. 

Спілкувались з батьками з приводу забезпечення потреб дітей, їхніх прав, надання необхідної допомоги. Ознайомили з нормативними актами, в яких передбачена відповідальність за вчинення насильства в сім’ї, нагадали про заходи, спрямовані на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Дітям шкільного віку подарували інформаційні буклети “Не мовчи! Повідом про випадки домашнього насильства!”, світловідбиваючі наклейки та браслети.


Служба у справах дітей

Читайте також:

14 грудня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 17.09.2021 
Захворіли за добу: 58
Одужали за добу: 7
Кількість хворих  в стац. МТМО:  43
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти