Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У Ковелі з 1 січня 2021 року діятимуть нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення

У Ковелі з 1 січня 2021 року діятимуть нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення

Відповідно до рішення виконавчого комітету від 12.11.2020 №348 у Ковелі встановлено нові тарифи на послуги, які надаються Ковельським управлінням водопровідно-каналізаційного господарства "Ковельводоканал":
на централізоване водопостачання – 9,55 грн./м³, без ПДВ,
на централізоване водовідведення – 14,20 грн./м³, без ПДВ.

Дані тарифи встановлюються на період з 1 січня до 31 грудня 2021 року з можливістю їх коригування протягом строку дії у відповідності та з врахуванням вимог, визначених пунктом 7 "Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення".

Основними чинники, що вплинули на планований ріст собівартості послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, є:
• зростання витрат на електроенергію;
• ріст планованого фонду оплати праці, який розрахований, виходячи із законодавчо встановленого прожиткового мінімуму у розмірі - 2270 грн (грудень 2020), передбаченого Законом України «Про державний бюджет України на 2020рік», положень генеральної та галузевої угод, колективного договору підприємства;
• збільшення витрат, пов’язаних зі сплатою обов’язкових зборів та платежів (витрати формувались на основі діючих норм Податкового кодексу України);
• збільшення витрат на матеріали для проведення поточних ремонтів;
• зміна рівня амортизаційних відрахувань за рахунок прийняття на баланс водопровідних та каналізаційних мереж, оновлення основних фондів;
• збільшення витрат на реагенти для знезараження питної води та зворотних стоків.

Відповідно до п.8 розділу 2 постанови КМУ від 10.06. 2020 р. № 467 при розрахунку тарифів на 2021 рік врахований планований прибуток в обсязі 2 %.

Встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги нижче розміру економічно обгрунтованих витрат на їх виробництво, згідно з діючим законодавством, не допускається.

Просимо споживачів з розумінням віднестися до збільшення тарифів, а також поспішити повністю розрахуватися з боргами за надані послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення за діючими цінами.

 
Адміністрація УВКГ «Ковельводоканал»

Читайте також:

17 листопада 2020
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти