Постійна комісія ознайомилась з роботою виконавчого комітету у ІІ-ІІІ кварталах

Постійна комісія ознайомилась з роботою виконавчого комітету у ІІ-ІІІ кварталах

Учора працювала постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім’ ї і молоді та релігії. Її засідання відбулося під головуванням Ігоря Ткачука, за участю членів комісії - Валерія Гарбара, Наталії Сеник, Олени Клімашевської, Валерія Кубая.
Депутати взяли до відома інформацію про роботу виконавчого комітету у IІ-ІІІ кварталах. 

У ній, зокрема, зазначено, що на засіданнях виконкому розглянуті всі питання, які були включені в план роботи. З них прийняті відповідні рішення та дані доручення.

На кожному засіданні заслуховувалися інформації про стан епідемічної, медико-біологічної ситуації в Ковелі, спричиненої коронавірусом, результати роботи із запобігання поширенню зазначеного вірусу, проблемні питання та шляхи їх вирішення; про підготовку міського господарства до осінньо-зимового періоду та інші.

Тексти рішень виконкому, як цього вимагає законодавство щодо доступу до публічної інформації, розміщено на офіційному веб-сайті міської ради в рубриці «Нормативні документи» та Єдиному порталі відкритих даних (data.gov.ua).

Читайте також:

16 жовтня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти