Молодіжний центр “Місто ідей” реалізував черговий проєкт

Молодіжний центр “Місто ідей” реалізував черговий проєкт

Саме цю тему обговорювали у Ковелі на проєкті "Школа леді", який організували для ковельської молоді у МЦ «Місто ідей».

На запрошення організаторів, Анастасія Азанова, яка є засновницею центру розвитку Creative_studio у м. Володимирі-Волинському, викладачка етикету і гарних манер, володарка титулу «Княжна Володимира», протягом двох днів навчала учасниць елегантності та стилю, розповідала про столовий етикет у ресторані, де дівчатка одразу засвоювали матеріал на практиці; пояснювала як правильно позувати перед фотокамерою та підбирати виграшні ракурси для фотографій; а також допомогла сформувати правильну поставу і легку ходу задля елегантного вигляду повсякдень.⠀

А найголовніше – організатори пояснюють, що усе це зроблено не просто для того, щоб навчити учасниць гарно нафарбуватися, влаштувати красиву фотосесію чи вишукане дефіле. Головна суть проєкту – допомогти зрозуміти дівчаткам, що кожна жінка та кожна дівчина, працюючи над собою – розвивається.

Якщо ми хочемо бути успішними, то повинні виховувати у собі правильні риси, слідкувати за собою, вміти не лише гарно поводитись у компанії колег, друзів чи у ресторані, а й гарно виходити на світлинах та гарно ходити чи то на подіумі, чи у коридорі школи та у вітальні свого будинку.

Цей проєкт стосується не лише навчання про те, як підкреслити зовнішню красу дівчини, а й про комунікацію та її внутрішній світ.

Сучасна леді – це поєднання краси, розуму та гарних манер.⠀

У реалізації заходу допомагали:⠀
майстер макіяжу Марта Войчук (студія краси Cosmo_beauty_bar) провела майстер-клас"Макіяж для себе" та нафарбувала учасниць для фотосесії.

У студії My_Artfamily проходила практична частина курсу про фотопозування, де професійний фотограф Денис Михалевич працював з учасницями.

У магазині «Точка стилю» підібрали кожній учасниці індивідуальний образ для фотосесії у стилі «Сучасна леді у повсякденному житті», а у шоурумі «Рudra___showroom» — образи з красивими вечірніми сукнями для дефіле.

«Завдяки цьому проєкту і позитивним відгукам дівчат, ми зрозуміли, що для краси та елегантності також є місце у МЦ «Місто ідей»», - підсумувала фахівець із молодіжної роботи Юлія Столярчук.


МЦ «Місто ідей»

Читайте також:

28 вересня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 13.10.2021 
Захворіли за добу: 64
Одужали за добу: 12
Кількість хворих  в стац. МТМО:  91
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти