У Ковелі оголошено конкурс на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників

У Ковелі оголошено конкурс на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників

На виконання рішення Ковельської міської ради «Про проведення конкурсу на посаду директора ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» від 27 серпня 2020 року № 70/19 оголошується конкурс на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради Волинської області.

Найменування і місцезнаходження установи ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ( далі – ЦПРПП)
м.Ковель , вул.. Незалежності, 101
Найменування посади та умови оплати праці Директор ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

За виконання обов’язків, передбачених цим контрактом, директору нараховується заробітна плата відповідно до чинного законодавства України, виходячи з установленого директору відповідного тарифного розряду, але не менше, ніж це встановлено Єдиною тарифною сіткою відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», а також Наказом Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», з урахуванням економічного і фінансового становища закладу.

Додатково, за рішенням Засновника, у межах наявних коштів на оплату праці можуть виплачуватись надбавки, доплати та премії відповідно до чинного законодавства України.

Директору надається щорічна основна відпустка тривалістю 42 календарних днів. 

Відповідно до чинного законодавства при наданні щорічної основної відпустки директору виплачується матеріальна допомога на оздоровлення у розмірі посадового окладу.

Директору можуть бути встановлені інші умови матеріального забезпечення, що не заборонені чинним законодавством.
Вимоги до директора ЦПРПП Взяти участь у конкурсі може особа, яка є громадянином України, вільно володіють державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково – педагогічної роботи не менше п’яти років, довід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.
Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсі  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі особисто (або уповноважена згідно з довіреністю особа) подають до конкурсної комісії такі документи: 
• копію паспорта громадянина України;
• письмову заяву про участь у конкурсі;
• копію (копії) документа (документів) про освіту;
• заповнений особовий листок по обліку кадрів;
• автобіографію;
• згоду на збір та обробку персональних даних;
• копію військового квитка; 
• особову картку працівника (типової форми П-2);
• довідку про вільне володіння державною мовою.
Кінцевий строк  і місце подання документів для участі в конкурсі Кінцевий строк  подання документів: 10 вересня 2020 року 
Документи подаються в управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради, за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності буд. 101.
Етапи конкурсу І етап : з 31 серпня по 10 вересня 2020 р.
• приймання документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі;
ІІ етап : з 11 вересня по 15 вересня 2020 р.
• попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законом вимогам;
ІІІ етап : з 16 вересня по 17 вересня 2020 року проведення конкурсного відбору:
• представлення стратегії розвитку Центру професійного розвитку педагогічних працівників та її оцінювання;
проведення співбесіди та визначення її результатів;
визначення переможця конкурсу для зайняття вакантної посади. 
Дата та місце початку конкурсного відбору: 16 вересня 2020 року; м. Ковель, вул. Незалежності, 73 (приміщення Ковельської міської ради)
ІV етап: 18 вересня 2020 року визначення переможця конкурсу 
• оприлюднення результатів конкурсу на офіційному вебсайті Ковельської міської ради; 
• призначення переможця конкурсу на посаду та укладання з ним строкового трудового договору (контракту). 
Уповноважена особа надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі Додаткова інформація з питань проведення конкурсу надається управлінням освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради .
• Бичковський Віктор Васильович, начальник управління освіти 
тел.(03352)59518, 0953558440 
• Жаб’юк Лариса Мирославівна, головний спеціаліст управління освіти 
тел.(03352)59489, 0501338089
Звертатись за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності 101,
E-mail: kovel_osvita@ukr.net 

З повним пакетом документів щодо умов та проведення конкурсу на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Ковеля можна ознайомитись на сайті управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Управління освіти

Читайте також:

01 вересня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 16.04.2021 
Захворіли за добу: 63
Одужали за добу: 30
Кількість хворих  в стац. МТМО: 82
Фотогалерея
Анонс
Служба зайнятості
Посилання на сайти