Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Ковельчани відзначають головне свято країни

Ковельчани відзначають головне свято країни

З нагоди Дня Незалежності у Ковелі відбулись урочистості на площі Героїв Майдану.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за Незалежність нашої країни. Від громади лягли квіти до пам’ятника борцям за волю України.

З головним святом країни привітала присутніх секретар міської ради Віра Федосюк. Вона зауважила: «Щорічно 24 серпня українці вкотре перегортають сторінки історії своєї країни, обмірковують орієнтири її подальшого розвитку. При цьому всі розуміють, що нині нам потрібно набратися терпіння і віри, згуртуватися, щоб зберегти незалежність, повернути мир на нашу землю.

Тривала і напружена робота чекає нас і надалі. Адже перед містянами – такі виклики, які потребують не лише наполегливої праці, а й виважених рішень, злагоджених дій, відповідальності і віри».

Віра Іванівна подякувала усім міським жителям за сумлінну працю, слова шани і вдячності адресувала військовим, матерям та батькам, які виховали патріотів.

Вона  вручила нагороди Волинської облдержадміністрації Віктору Панасюку - трактористу ремонтного житлово-комунального підприємства №1 та Наталії Панечко - оператору котельні підприємства теплових мереж „Ковельтепло”.

За досягнуті успіхи, активну громадську роботу, участь у житті міста, особистий внесок у його розвиток та з нагоди 29-ї річниці Незалежності України Подяками міського голови відзначено ковельчан: Олександра Геча, Тимофія Грицана, Романа Дідицького, Василя Кравчука. Почесні грамоти міської ради отримали Ніна Габрилевич – майстриня вишивки, Галина Голубович – голова правління благодійного фонду Івана Омелянюка «Майбутня Волинь –Україна», депутати міської ради Олег Коцура, Святослав Степанюк, Ігор Ткачук.

Святкового настрою присутнім додала концертна програма, яку підготували місцеві аматори.

 

Читайте також:

24 серпня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти