Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У Ковелі розробили Програму розвитку парків міста

У Ковелі розробили Програму розвитку парків міста

Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету і фінансів за участю голови — Володимира Бойка та її членів — Юрія Оксенюка, Олега Коцури, Світлани Крат, Ігоря Пініса, Олександра Голованя, Вадима Клімука, Алли Півень, Юрія Рудя та секретаря міської ради Віри Федосюк.
Обранці громади розглянули всі питання порядку денного. З-поміж інших – про дозвіл на списання основних засобів; про внесення змін до рішення міської ради від 28.11.2019р №59/85 «Про затвердження Програми поводження з безпритульними тваринами в місті Ковелі на 2020-2022 роки»; про внесення змін до Програми розвитку земельної реформи в м. Ковелі на 2019 — 2021 роки; про надання дозволу Ковельському УВКГ “Ковельводоканал” на отримання кредитного ліміту.

Серед невідкладних - про затвердження звіту про виконання міського бюджету за перше півріччя 2020 року.

Начальник фінансового управління Валентина Романчук поінформувала, що бюджет за шість місяців виконано на 95, 3 відсотка. Місцева казна недоотримала податків та зборів на загальну суму понад 7 мільйонів гривень.

Вперше за п’ять років у Ковелі спостерігається негативна динаміка щодо надходження основних бюджетоформуючих складових загального фонду міського бюжету, а саме податку на доходи фізичних осіб, земельного податку та орендної плати за землю, плати за надання адміністративних послуг, що пов’язано із запровадженням карантинних заходів.
Також на комісії розглянули обранці громади питання щодо внесення змін у міський бюджет на 2020 рік.

Валентина Олександрівна повідомила, що надійшла субвенція з обласного бюджету - 8 мільйонів гривень на реконструкцію приймального відділення ЦРЛ Комунального некомерційного підприємства Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання. Йдеться і про внутрішній перерозподіл коштів.

Депутатам було представлено нову Програму розвитку парків міста Ковеля на 2020 рік.

Заступник міського голови Ігор Прокопів наголосив, що її було розроблено і вона необхідна для подальшого утримання в належному стані парків міста. Крім того, на сесію міської ради також виноситься проєкт рішення про затвердження Статуту новоутвореного комунального підприємства “Ковельські парки”.

На його діяльність у нинішньому році планують виділити 700 тисяч гривень. Ці кошти підуть на благоустрій територій парку культури і відпочинку імені Лесі Українки та парку Шевченка, встановлення у них та обслуговування системи відеоспостереження, утримання міської вбиральні, поточний ремонт “Казкового містечка” та “Дитячого містечка”.

Комісія підтримала розглянуті проєкти рішень та рекомендувала сесії їх затвердити.

Читайте також:

20 серпня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти