Ковельський центр професійно-технічної освіти відзначений золотою медаллю на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2020»

Ковельський центр професійно-технічної освіти відзначений золотою медаллю на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2020»

Високо оцінені напрацювання Ковельського центру професійно-технічної освіти на одинадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2020». Колектив здобув золоту медаль  у номінації «Організаційні, педагогічні й методичні засади побудови престижної та сучасної професійної освіти». Нагороду отримав директор закладу  Сергій Антонюк.

Захід проходив у Київському Палаці спорту 4-6 серпня. Його організатором є компанія «Виставковий світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Ковельський ЦПТО є державним професійно-технічним навчальним закладом другого атестаційного рівня, який упродовж 52 років готує кваліфіковані кадри для промисловості, транспорту та сфери послуг. 

Заклад має досвід участі у трьох міжнародних проєктах:

- проєкт Європейського Союзу "Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону";
- естонсько-український проєкт "Представлення досвіду Естонії для підтримки реформи професійної освіти в України";
- німецько-український проєкт "Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в України". 

На базі Ковельського ЦПТО відкрито три навчально-практичні центри: НЦП санітарно-технічних систем і устаткування, НЦП технологій обробки металів та НППЦ технічного обслуговування і ремонту колісних транспортних засобів. 

Вітаємо керівника та працівників Ковельського ЦПТО з нагородою, бажаємо невичерпних творчих сил, натхнення й подальшого професійного зростання.

Читайте також:

05 серпня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти