До 1 серпня чекаємо пропозиції до програми відзначення у Ковелі Дня Незалежності України

До 1 серпня чекаємо пропозиції до програми відзначення у Ковелі Дня Незалежності України

24 серпня головне державне свято — День Незалежності України. У Ковелі розпочато підготовку до його відзначення. Проте через карантинні вимоги змінено формат проведення заходів. Йдеться й про обмеження кількості їх учасників. 
 
Відбулося засідання оргкомітету, яке провів заступник міського голови Ігор Прокопів. Обговорено питання підготовки програми свята.
 
24 серпня представники влади і громадськості покладуть квіти до монументів та вшанують пам’ять Героїв, які віддали життя за Україну.
 
У центральній частині Ковеля працюватимуть тематичні фотозони, звучатимуть музичні та пісенні твори.
 
У культурно-просвітницькому центрі буде розгорнуто мистецьку виставку. 
 
Напередодні молодь міста планує провести автопробіг з державною символікаю та організувати перегляд кінофільму під відкритим небом.
 
У залежності від епідемічної ситуації, ближче до свята спланують і спортивні заходи. 
 
У  День Державного Прапора та День Незалежності, 23-24  серпня, сподіваємось, що ковельчани традиційно вивісять головний символ держави на будівлях  офісів, установ, підприємств та організацій,   будинках, торгових закладах.  
 
Нині розробляється положення про фотоконкурс, приурочений  Незалежності України. 
 
Формування святкової програми триває. Отож, запрошуємо ковельчан до 1 серпня подавати свої пропозиції у відділ внутрішньої політики, організаційної роботи та зв’язків з громадськістю за адресою: вул. Незалежності, 73, кабінет 214, за номером телефону: 6-17-26 або на електронну пошту kovelpolitika@gmail.com.

Читайте також:

30 липня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти