У Ковелі в новому центрі діалогу культур передбачили приміщення для станції юних туристів

У Ковелі в новому центрі діалогу культур передбачили приміщення для станції юних туристів

Про реконструкцію стадіону “Локомотив” ми неодноразово інформували ковельчан. 
Роботи на цьому об’єкті не стихають з червня минулого року. Певну суму коштів на нього місто отримало  у рамках програми транскордонного співробітництва ЄС “Польща-Білорусь-Україна”. Та все ж основну частину грошей на  будівництво  спрямовано з міського бюджету. Партнерами Ковеля з реалізації  проєкту є міста з однойменною назвою Щучин – у Польщі та Білорусі. 
Чи не найчастіше на “Локомотиві”  зараз буває і міський голова Олег Кіндер. Він особисто контролює хід будівництва, веде перемовини з учасниками програми, підрядниками.
 
- “Нещодавно поляки, вони головні розпорядники коштів, повідомили, що у зв’язку з пандемією ініціюють продовжити період реалізації грантового проєкту на чотири місяці. Дещо було затримане і фінансування. Найближчим часом другий транш європейських коштів має надійти, - розповідає останні новини Олег Олексійович.

- У Ковелі першу і другу чергу будівництва до кінця жовтня маємо завершити”.
 
Міський голова каже, що уже усі приміщення майже готові, на фінальній стадії - внутрішнє оздоблення. Зокрема, й  для станції юних туристів. Вони матимуть окремий вхід, прекрасні просторі світлі кімнати. Зараз заклад знаходиться в одній будівлі з дитячою художньою школою. Як тільки переїдуть, звільняться площі для маленьких художників.
Є тут  і прекрасний зал для занять хореографією, проведення конференцій. Передбачені роздягальні для спортсменів. 
Збудована котельня, яка забезпечуватиме будівлю теплом. У підтрибунних приміщеннях змонтована спеціальна вентиляція, яка при потребі буде допомагати підтримувати необхідний температурний режим.
Активно зараз працюють і над благоустроєм. Встановлено паркан, облаштовано тротуар, готується стоянка для автотранспорту, ведеться будівництво під’їзних доріг.
 
-“Хочемо поруч розчистити русло річки Турії. Але виготовлення і погодження проєктно-кошторисної документації вимагає  певних процедурних моментів. Цей процес є досить розтягнутим в часі, тому початок робіт  відтерміновується, - зауважив Олег Кіндер.

- Маємо надію, що все ж у цьому році ми доведемо  справу до кінця. Та й вірю, що крім центру діалогу культур, на місці колишнього “Локомотиву” буде зведено і повноцінний стадіон. Але це уже плани на перспективу”.


Читайте також:

24 липня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти