Складські приміщення, виробничі будівлі мають наміри розмістити на вулиці Грушевського

Складські приміщення, виробничі будівлі мають наміри розмістити на вулиці Грушевського

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення об’єктів виробничого призначення та складів по вулиці Грушевського в місті  Ковелі Волинської області».(Скачати)

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами. 
Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради
Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект»

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від 27 лютого  2020 року  № 63/42 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Грушевського».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.
         
Основні техніко-економічні показники проекту: Територія, на яку розробляється детальний план, знаходиться у східній частині міста Ковеля, поруч з територією СЛАТ «ТУР» в межах східного промислового району міста. Генеральним планом міста ці території по вул. Грушевського віднесені до промислових та комунально-складських підприємств. Площа земельної ділянки, на яку розроблено містобудівну документацію, складає 1,5736 га. В межах проектної ділянки пропонується розмістити дві виробничі будівлі, критий майданчик для зберігання сировини, склад готової продукції, майданчики для зберігання вантажних і легкових автомобілів та навантажувачів. Площа забудови складатиме 11645,0  кв.м, площа мощення – 2631,0 кв.м, площа озеленення – 1460,0 кв.м. 
Проект складається  з текстових та графічних матеріалів 

Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання території
Проектний план
План червоних ліній
Схема інженерної підготовки території та вертикального планування
Схема організації руху транспорту і пішоходів
Схема інженерних споруд і використання підземного простору
Текстові матеріали: 
Пояснювальна записка

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з  21 липня 2020 року по 21 серпня 2020 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73. 
     
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73  або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 21 серпня 2020 року.                
     
 Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
       
Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.
Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.
Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території розміщення об’єктів виробничого призначення та складів по вулиці Грушевського в місті  Ковелі Волинської області» відбудуться 18 серпня 2020 року о 15.00 в сесійному залі  Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

Відділ містобудування та архітектури
виконавчого комітету Ковельської міської ради»
 
 

Читайте також:

20 липня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти