Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У Ковелі виготовлені облікові документи на об’єкти культурної спадщини

У Ковелі виготовлені облікові документи на об’єкти культурної спадщини

Вчора працювала постійна  комісія міської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім’ ї  і  молоді  та  релігії. Її засідання відбулося  за участю голови Ігоря Ткачука, членів - Валерія Кубая, Наталії Сеник, Олени Клімашевської, Юрія Міцури та секретаря міської ради Віри Федосюк. У роботі взяли участь заступник міського голови Ігор Прокопів, начальники управлінь і відділів виконавчого комітету – автори проєктів рішень.
Заслухали на засіданні звіт  про виконання програми збереження пам’ятників та об’єктів культурної спадщини на 2020 рік.
 
Головний спеціаліст відділу культури Ірина Горблюк повідомила, що загалом на її реалізацію передбачено 664 тисячі гривень,  використано 146 тисяч. За ці кошти виготовлено облікову документацію (10 паспортів) на об’єкти культурної спадщини. Загалом таких у місті 45. З них 21 — пам’ятки історії, 24 — архітектури. Частину документів  було оформлено раніше.
У нинішньому році кошти ще будуть спрямовані   на ремонт пам’ятників - жертвам аварії на ЧАЕС та загиблим в Афганістані. До слова, роботи там уже розпочато. 
 
Також займуться і оновленням фасаду будинку на вулиці Ветеранів, 16 та   зроблять поточний ремонт на першому поверсі  приміщення на Незалежності, 132. Ці споруди  є пам’ятками архітектури місцевого значення.
 
Депутати взяли до відома інформації: про висвітлення діяльності  міської ради, виконавчого комітету та їх структурних підрозділів в ЗМІ,  про виконання місцевих програм розвитку культури та мистецтва і «Молодь Ковеля».

Читайте також:

17 липня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти