На ремонт спортзалу у міській гімназії спрямовано майже півтора мільйона гривень

На ремонт спортзалу у міській гімназії спрямовано майже півтора мільйона гривень

Міський голова Олег Кіндер разом зі своїм заступником Ігорем Прокопівим побували у міській гімназії та пересвідчились, що капітальний ремонт спортивного залу буде завершено вчасно. На цей об’єкт в місцевому бюджеті передбачили майже півтора мільйона гривень .
Приміщення вже утеплено, замінено  двері, частково здійснено  фарбування стін та стелі. Закуплено нові шведські стінки, спортивне обладнання,  спеціальне покриття для підлоги. Подбали тут і про створення комфортного температурного режиму. 
 
Олег Олексійович каже: “Ще досі невідомо, яким буде новий навчальний рік. Але ми дуже хочемо, щоб наші діти повернулись  у школу, і готуємо  заклади до їх зустрічі. На прикладі цього об’єкта можна говорити про дієву співпрацю влади і громади. До нас звернулась батьківська спільнота, адміністрація закладу з проханням профінансувати ремонт приміщення спортзалу. При формуванні бюджету розглянули таку можливість і сьогодні можна бачити результат”.
Варто також додати, що завершуються роботи і з встановлення у закладі пожежної сигналізації. Відповідно до державних будівельних норм це було передбачено у проєктно-кошторисній документації.


Читайте також:

16 липня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 20.01.2022 
Захворіли за добу: 64
Одужали за добу: 30
Кількість хворих  в стац. МТМО: 24
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти