У Ковелі депутати розпочали підготовку до чергової сесії

У Ковелі депутати розпочали підготовку до чергової сесії

Низку питань сьогодні опрацювала постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів. Провів засідання її голова Володимир Бойко. У ньому  взяли участь депутати Ігор Пініс, Юрій Рудь, Віктор Оксенюк, Світлана Крат, Олександр Місяць, Вадим Клімук, секретар міської ради Віра Федосюк, заступник міського голови Ігор Прокопів.
До порядку денного внесли та підтримали як невідкладні проєкти рішень про підготовку матеріалів для продажу земельних ділянок шляхом аукціону та викупу.
У ході роботи погодили внесення змін до рішення міської ради від 19.12.2019р. № 60/6 “Про міський бюджет міста Ковеля на 2020 рік”. Зокрема, через перерозподіл коштів  на капітальні ремонти спортзалу СШ №3  буде спрямовано 400 тисяч гривень,  операційного блоку центральної лікарні - 1 мільйон 14 тисяч гривень.
 
Депутати взяли до відома інформації про виконання  станом на 1 липня місцевих програм розвитку культури та мистецтва, «Молодь Ковеля», збереження пам’ятників та об’єктів культурної спадщини на 2020 рік.
Також вирішили рекомендувати постійній комісії з питань дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, конфлікту інтересів звернутися до місцевої комісії  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо послаблення карантинних заходів у Ковелі. Йдеться про відновлення роботи закладів громадського харчування, дитячих садків, спортивних закладів, кінотеатрів, музеїв тощо.

Читайте також:

16 липня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 30.11.2021 
Захворіли за добу: 66
Одужали за добу:108
Кількість хворих  в стац. МТМО: 90
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти