У Ковелі консультують підприємців, які мають право на компенсацію втрат за період карантину

У Ковелі консультують підприємців, які мають право на компенсацію втрат за період карантину

Багатьох підприємців малого і середнього бізнесу, які не мають найманих працівників та ведуть соціально відповідальний бізнес і наповнюють коштами місцевий бюджет, карантинні обмеження спонукали скоротити виробничу діяльність або й взагалі її припинити.

Аби фінансово підтримати таких ФОПів, уряд ухвалив рішення про виплату допомоги з часткового безробіття, а Ковельська міська рада прийняла рішення про надання компенсації з міського бюджету.

Задля того, щоб підприємці могли скористатись можливістю та отримати компенсацію, фахівці Ковельського міськрайонного центру зайнятості спільно з заступником голови ГО «Підприємців та працівників приватного сектору міста Ковеля» Людмилою Васковець та депутатом міської ради Андрієм Мілінчуком, надавали кваліфіковані консультації щодо правильного оформлення пакету документів та термінів його подачі.

Головне завдання служби зайнятості – бути надійним партнером на ринку праці та сучасною сервісною установою, яка готова прийти на допомогу кожному, хто цього потребує.


Ковельський міськрайонний центр зайнятості

Читайте також:

16 червня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 26.07.2021 
Захворіли за добу: 1
Одужали за добу: 1
Кількість хворих  в стац. МТМО:  8
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти