У Ковелі консультують підприємців, які мають право на компенсацію втрат за період карантину

У Ковелі консультують підприємців, які мають право на компенсацію втрат за період карантину

Багатьох підприємців малого і середнього бізнесу, які не мають найманих працівників та ведуть соціально відповідальний бізнес і наповнюють коштами місцевий бюджет, карантинні обмеження спонукали скоротити виробничу діяльність або й взагалі її припинити.

Аби фінансово підтримати таких ФОПів, уряд ухвалив рішення про виплату допомоги з часткового безробіття, а Ковельська міська рада прийняла рішення про надання компенсації з міського бюджету.

Задля того, щоб підприємці могли скористатись можливістю та отримати компенсацію, фахівці Ковельського міськрайонного центру зайнятості спільно з заступником голови ГО «Підприємців та працівників приватного сектору міста Ковеля» Людмилою Васковець та депутатом міської ради Андрієм Мілінчуком, надавали кваліфіковані консультації щодо правильного оформлення пакету документів та термінів його подачі.

Головне завдання служби зайнятості – бути надійним партнером на ринку праці та сучасною сервісною установою, яка готова прийти на допомогу кожному, хто цього потребує.


Ковельський міськрайонний центр зайнятості

Читайте також:

16 червня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти