Ковельчани можуть отримати відповіді на питання щодо децентралізації та реформи місцевого самоврядування

Ковельчани можуть отримати відповіді на питання щодо децентралізації та реформи місцевого самоврядування

Молодіжна політика в Україні твориться та реалізовується на різних рівнях. Саме тому важливо формувати спільне бачення і розвивати якісну співпрацю.
Команда Міністерства молоді та спорту хоче, щоб комунікація та взаємодія з регіонами була якнайбільш якісною і результативною.Тому розпочинає серію онлайн-включень, під час яких даватиме роз'яснення та відповіді на запитання, що цікавлять населення України.

Запрошують керівників та представників структурних підрозділів із питань молоді місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування долучатися до першого онлайн-включення на тему: «Децентралізація в Україні: просто про складне», яке відбудеться 22 червня о 16.30 год.

Спікерка – національна експертка програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні», керівниця групи експертів із правових питань Офісу підтримки реформ територіальної організації влади в Україні при Міністерстві розвитку громад та територій України Віра Козіна.

Ітиметься про реформу децентралізації та територіальної організації влади в Україні, роботу над новою редакцією Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та актуальні питання, що стосуються розвитку громад і регіонів.

Посилання на подію: undp.zoom.us/j/95312696111

Молодіжний центр «Місто ідей» закликає зацікавлених ковельчан доєднатися до обговорення важливих тем сьогодення.

Читайте також:

16 червня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти