У Ковелі видали книгу про загиблих на Сході земляків “Їхні зорі не згасли”

У Ковелі видали книгу про загиблих на Сході земляків “Їхні зорі не згасли”

У книзі “Їхні зорі не згасли”, яка вийшла друком у Ковелі, зібрані зворушливі розповіді про 19 захисників української землі, життя яких обірвалось через війну. На рідній Ковельщині їх чекали рідні, друзі, нереалізовані плани та нездійсненні мрії. 

У видання немає єдиного автора. До написання матеріалів долучились журналісти, письменники, поети, педагоги, тому дописи різняться за стилем і обсягом.
 
Є у збірці офіційна інформація, публікації ЗМІ, спогади рідних, однокласників, вчителів, знайомих, вірші, присвячені Героям, світлини.
 
Як йдеться у передмові: “Тут немає пафосу, лише невимовний біль, гордість, щирі співчуття. Немає байдужості. Але є гострі емоції — справжні, неприховані”.
Книга вийшла за підтримки міської влади, благодійників. З місцевого бюджету були спрямовані кошти на придбання частини примірників. Їх отримають родини Героїв. Також вони надійдуть в шкільні бібліотеки,  заклади культури. 
 
Міська влада дякує усім, хто був задіяний у підготовці книги-пам’яті про Героїв сьогодення.  Спільно вдалося зробити хорошу справу. 
По завершенню карантину у Ковелі  планується презентація  художньо-документального видання “Їхні зорі не згасли”.

Читайте також:

25 травня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти