МЦ "Місто ідей" запрошує молодь Ковеля до переглядів фільмів фестивалю "Чілдрен Кінофест"

МЦ "Місто ідей" запрошує молодь Ковеля до переглядів фільмів фестивалю "Чілдрен Кінофест"

З 29 травня до 7 червня в Україні всьоме відбудеться щорічний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». Цього року він відбудеться в режимі онлайн.

Фестиваль традиційно проводиться на благодійних засадах, і безкоштовно переглянути фільми із програми фестивалю матиме змогу кожен охочий на сторінці www.chіldrеnkinоfest.соm.

Покази конкурсної програми триватимуть протягом 7 днів, переглянути їх можна у будь-який зручний час. Фільм-ретроспектива та роботи фіналістів конкурсу дитячих короткометражних фільмів, які входять до складу позаконкурсної програми, будуть доступні для перегляду як спецподії за розкладом – протягом одного дня.

До конкурсної програми фестивалю увійдуть фільми для аудиторії віком від 4 років, відібрані командою Чілдрен Кінофесту на найбільших європейських кінооглядах для дітей та підлітків. Поза конкурсом юні глядачі продовжать знайомитися з історією кінематографа: у попередні роки ця секція представила ретроспективи першовідкривачів зі світу кіно - Чарлі Чапліна, Бастера Кітона, Лотти Раинігер, Жоржа Мельєса та братів Люм'єр. Програму фестивалю оголосять в середині травня.

Фільм, який стане переможцем цьогорічного Чілдрен Кінофесту, як і завжди, обере аудиторія - після перегляду стрічок конкурсної програми глядачам буде запропоновано оцінити свої враження.

У рамках фестивалю вже вчетверте відбудеться Конкурс дитячих фільмів. За традицією, переможців визначать журі українських кінематографістів -
продюсерка та директорка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич, зірка серіалу «Перші ластівки» актор Максим Самчик і аніматор Олег Маламуж, автор стрічки-переможця 6-го Чілдрен Кінофесту «Викрадена принцеса». Глядачам показу дитячих короткометражних фільмів також
запропонують проголосувати онлайн та обрати переможця в номінації «Приз глядацьких симпатій» - автори найкращого фільму у цій категорії отримають 10 000 гривень.

VII Чілдрен Кінофест відбудеться онлайн з 29 травня по 7 червня на офіційному сайті фестивалю. Місія заходу – розвивати в Україні традицію
спільних сімейних переглядів кіно та залучати дітей до створення кінофільмів. Усі покази - безкоштовні, за попередньою реєстрацією на сайті.

Фестиваль відбудеться за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Дитячого фонду Організації об'єднаних націй UNICEF.

Молодіжний центр "Місто ідей" рекомендує та запрошує дітей та молодь долучатись до переглядів фільмів фестивалю "Чілдренкінофест" на сайті
www.childrenkinofest.com.

Читайте також:

20 травня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти