Будівництво на стадіоні «Локомотив» у Ковелі ведеться з дотриманням графіка

Будівництво на стадіоні «Локомотив» у Ковелі ведеться з дотриманням графіка

Міський голова Олег Кіндер провів нараду з питань реалізації спільного міжнародного проєкту «Транскордонні центри діалогу культур Польща–Білорусь–Україна». Він наголосив, що усі роботи на стадіоні “Локомотив” мають здійснюватись вчасно, аби не підвести партнерів з Польщі та Білорусі та використати раціонально літню пору для будівництва об’єкта.

Гендиректор «Луцьксантехмонтаж №536» Ігор Чорнуха повідомив, що будівельні бригади уже виконали значний об’єм замовлення. Зараз вони завершують внутрішні роботи у підтрибунних приміщеннях. Надалі готові приступити до оздоблення стін зовні. Головний підрядник запевнив, що з їх сторони всі зобов’язання будуть виконані у визначені терміни.

Варто зауважити, що також активно здійснюється благоустрій території. Зокрема, прокладається дорога, облаштовуються паркувальні місця, встановлюється паркан.

Обговорили під час зустрічі питання плану фінансування проєкту міжнародними партнерами, йшлося про закупівлю передбаченого обладнання.

- Особисто контролюю хід будівництва на стадіоні. Часто буваю там, спілкуюсь з будівельниками і переконаний, що заплановане на цей рік вдасться виконати. Європейські кошти та ті, які передбачені в бюджеті міста, будуть освоєні, - наголосив Олег Кіндер.

Також він подякував усім за роботу і закликав до подальшої узгодженості дій.

Читайте також:

20 травня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 03.03.2021
Захворіли за добу: 8
Одужали за добу: 2
Кількість хворих  в стац. МТМО: 31
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти