На ремонтні роботи у ЗЗСО №12 з міського бюджету профінансовано майже півтора мільйона гривень

На ремонтні роботи у ЗЗСО №12 з міського бюджету профінансовано майже півтора мільйона гривень

Міський голова Олег Кіндер разом зі своїм заступником Ігорем Прокопівим проінспектували хід виконання ремонтних робіт в ЗЗСО №12. Там добігає до завершенння облаштування санвузлів на другому і третьому поверхах.

До слова, ці санітарні кімнати під час будівництва були передбачені, втім прослужили недовго і впродовж десятиліть не працювали.

Коли, про це дізнався міський голова, він одразу доручив директору школи взятись за підготовку проєктно-кошторисної документації. У міському бюджеті на 2020 рік передбачили фінансування на виконання необхідних робіт — майже півтора мільйона гривень.

Тепер у закладі, де навчається понад тисяча учнів, буде ще 8 санвузлів. У кожному є бойлери для підігріву води. При тому, у двох з них, які знаходяться поряд зі спортзалом, встановили душові кабіни.

- Звичайно, ще багато необхідно зробити у цій школі. Але й за останні роки тут чимало змінилось. Найперше, сюди веде нова дорога, проведено повністю реконструкцію покрівлі приміщення, частково замінено вікна на енергоощадні . На території з’явився сучасний спортивний майданчик. А коли я почув, що у такій величезній школі окремі приміщення санвузлів зачинені, то вирішення цього питання для нас стало одним із першочергових, - прокоментував Олег Кіндер.

Керівник закладу Ігор Щур подякував очільникам міста за розуміння та підтримку: “Навіть не вірив, що так швидко вдасться все зробити. Приємно, коли є розуміння з боку влади і конкретна допомога. Я переконався, що міський голова уміє тримати слово”.

Читайте також:

19 травня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти