Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території реконструкції забудови  по вулиці Драй -Хмари в місті  Ковелі Волинської області» (Скачати)

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території,  визначення всіх планувальних обмежень згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.
Розробник містобудівної документації: Комунальне  підприємство «Госпрозрахункове  проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро міста Ковеля».

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від  27 грудня 2018 року №46/60 «Про дозвіл на  розроблення детального плану території по вул.  Драй Хмари».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.
       
Основні техніко-економічні показники проекту:
Територія, на яку розробляється детальний план, знаходиться у північній частині міста  Ковеля та згідно генерального плану належить до територій садибної житлової забудови. Детальним планом формуються дві земельні ділянки для будівництва індивідуальних житлових будинків площами 779   та 565 кв.м, які на даний час використовуються для ведення городництва. На земельній ділянці площею - 779 кв.м по вул.Брестській,110-а планується нове будівництво індивідуального житлового будинку з господарською будівлею  площею забудови - 221,0 кв.м,  а на земельній ділянці площею - 565 кв.м по вул.Драй Хмари   планується нове будівництво індивідуального житлового будинку  площею забудови -191,0 кв.м.  
Проект складається  з текстових та графічних матеріалів 

Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання території
Проектний план
Схема інженерної підготовки та вертикального планування території

Текстові матеріали: 
Пояснювальна записка
З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з  27 квітня 2020 року по 26 травня 2020 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73. 
     
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73  або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 26 травня 2020 року.                
       
Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
       
Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.
Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення детального плану території реконструкції забудови  по вулиці Драй -Хмари в місті  Ковелі Волинської області відбудуться 19 травня 2020 року о 15.00 в сесійному залі  Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).
 
Відділ містобудування та архітектури
виконавчого комітету Ковельської міської ради

Читайте також:

27 квітня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти