В управлінні Пенсійного фонду Ковеля працює "єдине вікно"

В управлінні Пенсійного фонду Ковеля працює "єдине вікно"

Сьогодні в управлінні Пенсійного фонду України в місті Ковелі та Ковельському районі розпочав роботу відділ по організації прийому та обслуговування громадян, що працюватиме за принципом «єдиного вікна». Символічну стрічку перерізали міський голова Олег Кіндер, перший заступник голови райдержадміністрації Борис Андріюк, начальник головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Петро Філіпчук
Начальник установи Інна Самолюк повідомила, що в залі обслуговування спеціально обладнані за новими сучасними стандартами робочі місця, що забезпечують відвідувачам вільний доступ до отримання своєчасної та об’єктивної інформації. В обов'язки спеціалістів, які здійснюють прийом громадян, входить консультування з питань призначення, перерахунку, виплат пенсій, ознайомлення з порядком їх оформлення, умовами отримання, переліком необхідних документів, які мають підтвердити ті чи інші відомості, надання одержувачам послуги загальної інформації про сплату обов’язкових платежів, адміністрування яких здійснюється органами Пенсійного фонду України, формування та подання звітності, встановленої законодавством, приймання від платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування звітності, видача повідомлень, довідок, виписок, інших документів з питань пенсійного забезпечення та сплати платежів до бюджету Пенсійного фонду тощо.
 За слова Інни Петрівни, головна ідея проекту – зручність доступу усіх категорій громадян до необхідної інформації. Здійснення прийому без встановлення спеціальних днів і годин, без поділу за зональним чи дільничним принципом у межах одного управління – це не єдині новації. Крім того, розмежовується функції прийому громадян та обробки поданих ними документів, що поліпшить якість опрацювання матеріалів.
Міський голова Олег Кіндер привітав працівників управління з початком роботи нового відділу, який безперечно, поліпшить якість обслуговування клієнтів, збереже їх час та  побажав успіхів  керівнику управління та всьому колективу, відзначивши їх високий професіоналізм, хорошу організацію роботи.


Для інформації: З 1 листопада 2011 року створено управління Пенсійного фонду України в місті Ковелі та Ковельському районі  шляхом злиття двох управлінь: управління Пенсійного фонду України в місті Ковелі та управління Пенсійного фонду України в Ковельському районі .
Станом на 01.09.2012 року в управлінні перебуває на обліку 28223 одержувача пенсійних виплат. Щомісячно управлінням виплачується пенсії на суму 34,3 млн. гривень, з них 13,1 млн. гривень для забезпечення виплати пенсій жителям району. Середній розмір пенсії на сьогодні по управлінню складає 1207,40 грн.
Крім того в управлінні на обліку перебуває 9748 платників внесків, з них 1382 – юридичні особи, 8366 – фізичні особи-підприємці.
Щомісячно до бюджету управління надходить в середньому 17,6 млн. гривень власних коштів, більше 20 мільйонів єдиного соціального внеску.

Читайте також:

04 вересня 2012
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти