Як забезпечені права дітей в умовах карантину моніторять працівники соціальних служб та поліції

Як забезпечені права дітей в умовах карантину моніторять працівники соціальних служб та поліції

Фахівці міського центру соціальних служб для сім“ї, дітей та молоді, інспекторами сектору ювенальної превенції Ковельського відділу поліції та відділу організації несення служби управління патрульної поліції відвідали за місцем проживання дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в службі у справах дітей.

Рейд здійснено відповідно до рекомендацій Міністерства соціальної політики та для оперативного моніторингу питань забезпечення прав дітей в умовах самоізоляції.

З батьками та дітьми проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання карантинних заходів та запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. Повідомили про продовження карантину до 11 травня 2020 року. Спілкувались з батьками стосовно забезпечення потреб дітей, необхідної допомоги.

Сім’ям були вручені продуктові набори від мережі магазинів “АТБ”. Школярам подарували повчальні книжки розвиваючого характеру. Окремих батьків попереджено про відповідальність за неналежний догляд за дітьми.


Служба у справах дітей

Читайте також:

24 квітня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти