У Ковелі обранці громади затвердили план реконструкції парку імені Лесі Українки

У Ковелі обранці громади затвердили план реконструкції парку імені Лесі Українки

Сьогодні відбулась 66-а сесія міської ради. Вона проходила у закритому режимі. Відповідне рішення прийняли обранці громади.
На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого в зоні проведення ООС волинянина, лейтенанта Андрія Шинкарука.
 
У ході роботи було розглянуто майже 60 питань порядку денного. З-поміж іншого, депутати внесли зміни до міського  кошторису  на 2020 рік. 
 
Як ми повідомляли раніше, з державного бюджету місто отримає  понад півтора мільйона гривень на інсулін для хворих на цукровий діабет.
 
Оновлено показники міського бюджету у зв’язку з виділенням   з резервного фонду понад мільйон вісімсот тисяч гривень. Вони відповідно до рішення комісії ТЕБ та НС спрямовані на заходи  щодо запобігання поширення коронавірусу. Це кошти, про що ми інформували раніше, використані на придбання дезінфікуючих препаратів, засобів індивідуального захисту, ліків, виробів медичного призначення, антисептиків тощо. У разі потреби - для закупівлі продуктів харчування медпрацівникам, які надаватимуть допомогу хворим на COVID – 19. 
Після обговорення погодили обранці громади рішення про затвердження детального плану території реконструкції парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки, бульвару Лесі Українки,  площі зі сторони парку та вулиці Незалежності.
 
На сесії розглянуто майже 40 питань з регулювання земельних відносин в місті. Вони стосуються надання дозволів на розроблення документації, складання проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд, індивідуальних гаражів, садівництва, затвердження проєктів землеустрою, надання ділянок в оренду та постійне користування, договорів оренди землі, її власності тощо.
 
Затверджено Регламент управління «Центр надання адміністративних послуг» та графік його роботи і прийому громадян.

Читайте також:

23 квітня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти