Ковельчанам буде простіше зареєструватись в центрі зайнятості

Ковельчанам буде простіше зареєструватись в центрі зайнятості

З 13 квітня Державна служба зайнятості, зокрема Ковельський міськрайонний центр зайнятості, спростила процедуру отримання статусу безробітного та призначення виплати допомоги по безробіттю.

Тепер для реєстрації в центрі зайнятості достатньо лише заяви.

Форма заяви для надання/поновлення статусу безробітного доступна за посиланням: www.dcz.gov.ua/sites/default/files/imce/zayava_sb_covid-19_10-04_sayt.pdf.
Форма заяви про призначення чи поновлення виплати допомоги по безробіттю оступна за посиланням: www.dcz.gov.ua/sites/default/files/imce/zayava_db_covid_01-04_10-04_zrazok.pdf.

Завантажте необхідну заяву на ваш комп’ютер або смартфон, роздрукуйте та заповніть власноруч, поставте підпис та відскануйте. Якщо технічної можливості немає, заяву можна написати від руки, сфотографувати та прикріпити до листа.

Після цього відправте документ:
- на електронну адресу найближчого до вас центру зайнятості (у темі листа зазначте прізвище, ім'я, по батькові);
Контакти за посиланням: vol.dcz.gov.ua/novyna/uvaga-kontakty-garyachyh-liniy-na-period-karantynu.

- через скриньку для прийому кореспонденції, розміщену в центрі зайнятості (в паперовому вигляді, затверджену вашим особистим підписом).
Адреси центрів зайнятості за посиланням: vol.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-miskogo-miskrayonnogo-centriv-zaynyatosti-ta-filiy-volynskogo-oblasnogo-centru.

Важливо! У заявах мають бути вказані актуальні номери ваших контактних телефонів та вашої поштової скриньки. Надсилайте документи впродовж дня (з понеділка по п’ятницю) у робочі години.

Якщо ви вирішили подати заяву безпосередньо в центрі зайнятості, зауважте, що в бланк потрібно внести ваші коректні дані – номер та серію паспорта, ідентифікаційний код тощо.

Після подачі документів чекайте відповіді від центру зайнятості щодо ухваленого рішення та тримайте зв'язок із вашим кар'єрним радником.


Ковельський МРЦЗ

Читайте також:

15 квітня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 03.03.2021
Захворіли за добу: 8
Одужали за добу: 2
Кількість хворих  в стац. МТМО: 31
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти