Хто отримає соціальну допомогу у зв'язку з карантином

Хто отримає соціальну допомогу у зв'язку з карантином

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 року № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році» у квітні управління соціального захисту населення здійснить виплату одноразової грошової допомоги  у сумі 1000 гривень. 
 
Вона передбачена у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 нижче вказаним одержувачам допомог:
- державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю;
- державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю (крім осіб з інвалідністю з їх числа, які одночасно з  допомогою отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника);
- тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку (60 років), але не набула права на пенсійну виплату.
 
Виплата одноразової грошової допомоги здійснюється через установи уповноважених банків або АТ «Укрпошта», де особи отримують вказані види допомог.
       
З цього питання можна  звернутися за номером  телефону: 52918.
 
Одночасно повідомляємо, що грошова допомога носить одноразовий характер, тому не враховується до сукупного доходу сім’ї для призначення всіх видів соціальної допомоги. 
 
Крім того, не отримана одноразова допомога у зв’язку із смертю одержувача виплачується спадкоємцям.
   
Софія Сагаль, начальник  управління
соціального захисту населення                                              
 

Читайте також:

13 квітня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти