На засіданні виконкому заслухали інформацію про стан епідемічної, медико-біологічної ситуації в Ковелі, спричиненої коронавірусом

На засіданні виконкому заслухали інформацію про стан епідемічної, медико-біологічної ситуації в Ковелі, спричиненої коронавірусом

Сьогоднішнє засідання виконавчого комітету проходило відповідно до карантинних вимог. У ньому взяли участь його члени та лише два доповідачі. Для роботи обрали сесійний зал.

Особливу увагу приділили розгляду актуальних нині і важливих питань щодо стану епідемічної, медико-біологічної ситуації в Ковелі, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, результатів роботи із запобігання поширенню зазначеного вірусу, проблем та шляхів їх вирішення.

Із ситуацією на Волині і в Україні ознайомила завідувачка Ковельським міськрайонним відділом ДУ “Волинський ОЛЦМ України” Людмила Маляр. При цьому вона повідомила, що у Ковелі на COVID-19 захворів медичний працівник, що лабораторно підтверджено методом полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР).

Постійно опрацьовуються списки прибулих у місто з-за кордону та контактних осіб. Спільно з медичними працівниками та Ковельським відділом поліції ведеться спостереження за станом їх здоров’я та контроль за дотриманням вимог самоізоляції.

Людмила Сергіївна також наголосила, що розроблені та надані для використання алгоритми проведення протиепідемічних заходів (дезінфекції) транспорту, офісних приміщень, закладів торгівлі.

Створені епідеміологічні бригади для заключної дезінфекції у вогнищах інфекції з метою локалізації та недопущення розповсюдження.

Микола Король - начальник Ковельського міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області повідомив, що проведено обстеження суб’єктів господарювання стосовно забезпечення режиму роботи в умовах карантину. Йдеться про вимоги: один відвідувач на 10 м2 площі торговельного залу за умови дотримання між ними не менше як 1,5 м із встановленням спеціальних позначок; наявність відповідної інформації для споживачів щодо кількості одночасного обслуговування в торгових/операційних залах та дистанції між ними; проведення поточної дезінфекції приміщень, а також реалізації продуктів харчування у фасованому та ізольованому вигляді.

Здійснено обхід понад 140 закладів роздрібної торгівлі продуктами харчування, засобами зв’язку, пальним, засобами гігієни, аптечних закладів та поштових перевезень . Виявлено певні недопрацювання. Проведено роз’яснювальну роботу з працівниками та попереджено про їх персональну відповідальність за невиконання рішення Кабінету Міністрів.

Підсумовуючи розмову, міський голова Олег Кіндер наголосив, що кожен ковельчанин має подбати про власну безпеку у час пандемії. Перш за все необхідно дотримуватись визначених заборон та обмежень, правил особистої гігієни.

Всього на засіданні опрацьовано понад 30 питань. Прийняті рішення з житлових, містобудівних, комунальних, соціальних та питань захисту прав дітей.

Читайте також:

09 квітня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 03.03.2021
Захворіли за добу: 8
Одужали за добу: 2
Кількість хворих  в стац. МТМО: 31
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти