60 ковельських школярів отримають іменні премії міського голови

60 ковельських школярів отримають іменні премії міського голови

 
Відповідно до розпорядження міського голови Олега Кіндера шістдесят ковельських школярів отримають іменні премії. Винагород удостоєні учні 6-11 класів з 9 навчальних закладів міста за вагомі здобутки в навчанні, перемоги в обласних предметних олімпіадах, конкурсах-захистах наукових робіт, творчих змаганнях. 

Найвищі рейтинги мають учениці ЗОШ № 10. Зокрема, Анастасія Чак, на рахунку якої - І місце у конкурсі-захисті наукових робіт МАН, ІІ - в обласних олімпіадах з англійської мови та історії, ІІ — на Всеукраїнських змаганнях юних географів.  

Не менш успішним був цей рік для Катерини Савчук. Вона виборола І місце у конкурсі-захисті наукових робіт МАН, ІІ - у конкурсі-захисті наукових робіт МАН( Всеукраїнський етап ), ІІ — на Всеукраїнських змаганнях юних географів.

У трійці лідерів - учень ЗЗСО №12 Роман Коцюбчик. Він посів І місце у конкурсі-захисті наукових робіт МАН та І місце на обласній олімпіаді з хімії.
Серед ЗЗСО міста найбільше стипендіатів мають міська гімназія - 14, СШ №3 ім. Лесі Українки — 9, ЗЗСО «Ліцей - №11» - 8.

Цьогорічний ужинок на обласних змаганнях та конкурсах ковельських школярів, чи не найбільший за останні роки. 47 призових місць вибороли наші учні на обласних олімпіадах, 23 - в конкурсі – захисті наукових робіт МАН, 5 — у міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.

У жодній навчальній дисципліні вони не залишилися без нагород, а четверо з них стали учасниками фіналу Всеукраїнських олімпіад та змагань, де виступили успішно і посіли високі місця.

Велика подяка і педагогам, які натхненною працею, знаннями і мудрістю сприяли гарним результатам наших юних обдарувань. Понад 40 вчителів готували і допомагали нашим переможцям!

Навчальний рік на завершальній стадії, а підготовка до нових перемог і звершень уже розпочалась. Бажаємо учням вдалих виступів в майбутньому, а заслужені стипендії хай будуть гарним стимулом для подальших здобутків!

Дмитро Матвіюк,
методист міського методичного центру

Читайте також:

23 березня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти