Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У Ковелі тимчасово звільнять від орендної плати суб'єктів господарювання

У Ковелі тимчасово звільнять від орендної плати суб'єктів господарювання

Учора під головування Геннадія Кіндера відбулося засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та благоустрою міста, комунального майна, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торговельного та побутового обслуговування населення. У роботі взяли участь її члени: Володимир Косцьов’ят, Сергій Кошарук, Святослав Степанюк, Вадим Ткачук та секретар міської ради Віра Федосюк.

Розглянуті всі питання порядку денного, серед яких – містобудівні, про внесення змін до місцевих програм охорони навколишнього природного середовища в місті Ковелі на 2019-2022 роки; розвитку цивільного захисту міста Ковеля на 2016-2020 роки; розвитку пасажирських перевезень автомобільним транспортом на міських маршрутах загального користування в м. Ковелі на 2020-2022 р.; про дозвіл на списання основних засобів.

Активне обговорення викликав проєкт рішення щодо затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Ковеля, що підлягають приватизації в 2020 році. Йшлося про продаж через електронний аукціон будівлі на вулиці Степана Бандери, 9. Доручили відділу по управлінню майном комунальної власності узгодити окремі моменти з орендарями, після чого знову провести засідання комісії з цього приводу.

Депутати підтримали проєкт рішення про надання пільг з орендної плати за майно комунальної власності, підготовлений відповідно до нормативно-правових актів щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції та рішення місцевої комісії ТЕБ та НС. Тимчасово звільнять від плати суб'єктів господарювання, які орендують приміщення комунальної власності і не працюють у зв’язку з карантином - з моменту його введення і до офіційного завершення. 

Про виконання Програми підвищення енергоефективності м. Ковеля на 2016-2020 р. за минулий рік комісію інформував начальник відділу економічного розвитку та торгівлі Юрій Кондратович. Зокрема, він повідомив, що торік бюджетними установами та підприємствами комунальної власності міста було впроваджено 11 енергозберігаючих заходів, загальна фактична вартість яких – майже 34 мільйони гривень, розрахунковий економічний ефект – понад 7  мільйонів. Отримано економію 482,8 тонн умовного палива.

Послухали й звернення, які надійшли до комісії. Військовий комісар Сергій Гладун просив передати з комунальної в державну власність приміщення Ковельського об’єднаного міського військкомату. Мотивуючи це тим, що будівля потребує капітального ремонту, кошти на який зобов’язується виділити Міністерство оборони. Обранці громади запропонували керівнику комісаріату та відділу по управлінню майном комунальної власності вивчити процедуру напрацювання відповідного рішення.

Головний інженер водоканалу Вадим Огей у своєму виступі окреслив основні проблеми водопровідно-каналізаційного господарства та просив передбачити в міському бюджеті кошти на реконструкцію аварійних ділянок водогону і заміну технологічного обладнання. Доручено управлінню капітального будівництва та житлово-комунального господарства подати рекомендації щодо вирішення питання.

Проєкти рішень комісія запропонувала на розгляд та затведження на сесії міської ради, інформації взято до відома.

Читайте також:

19 березня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти