У Ковелі на час карантину припинено роботу закладів громадського харчування, торгівлі, культури, сфери послуг

У Ковелі на час карантину припинено роботу закладів громадського харчування, торгівлі, культури, сфери послуг

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215 зі змінами від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і з урахуванням рішення комісії з питання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій протокол № 5 від 17.03.2020 р.

Заборонено: з 00 год. 01 хв. 17 березня до 3 квітня 2020 р. роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Крім того, Верховна Рада прийняла законопроект №3219 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на апобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», відповідно до якого передбачено кримінальну та адміністративну відповідальність за порушення заходів запобігання поширенню інфекційних захворювань.

Зокрема, порушення правил карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм тягне за собою накладення штрафу на громадян від одного до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб - у розмірі від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Якщо такі дії призвели або могли призвести до поширення хвороби, то порушнику загрожує покарання у вигляді арешту строком на 6 місяців, обмеження або позбавлення волі на 3 роки.

Якщо ж порушення правил обсервації спричинило за собою смерть або інші серйозні наслідки для третіх осіб - порушник може отримати тюремний термін від 5 до 8 років.

У разі встановлених фактів порушення вищезазначеної постанови просимо повідомляти у відділ економічного розвитку та торгівлі: тел.61705; 61706 - в робочі дні або 102 цілодобово.


Відділ економічного розвитку та торгівлі

Читайте також:

18 березня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 03.03.2021
Захворіли за добу: 8
Одужали за добу: 2
Кількість хворих  в стац. МТМО: 31
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти