У Ковелі посилили заходи безпеки, спрямовані на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби

У Ковелі посилили заходи безпеки, спрямовані на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби

  Сьогодні відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Міський голова Олег Кіндер наголосив, що 17 березня Верховна Рада України прийняла закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) №3219. Відповідно до нього підвищено кримінальну відповідальність за порушення санітарних правил.

Учора Кабінет Міністрів теж вніс зміни до своєї постанови від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”.

Міський голова вкотре наголосив, що ситуація є досить серйозною, тому комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій зібралась, аби прийняти чергове рішення та посилити заходи безпеки в Ковелі.

Крім того, він доручив своєму першому заступнику Михайлу Гетьману підготувати проєкт рішення на чергову сесію про звільнення на час карантину від орендної плати підприємців, які користуються комунальним майном.

Начальника поліції зобов’язано щоденно до восьмої ранку інформувати про виконання нормативно-законодавчих актів на території міста. 

Олег Олексійович звернувся до батьків, аби ті не легковажили щодо здоров’я дітей та контролювали їх місце знаходження. 

До відома ковельчан Протокол засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, який обов’язковий для виконання.
 
ПРОТОКОЛ № 5
засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій


м. Ковель 17 березня 2020 року


ГОЛОВУВАВ:

КІНДЕР О.О. - міський голова - голова місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Взяли участь: члени комісії (за списками), запрошені керівники установ, організацій та підприємств (за списками).

1. Про запобігання поширенню на території міста Ковеля гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Доповідач:

КІНДЕР Олег Олексійович – міський голова

Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, з метою запобігання поширення на території міста Ковеля гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і з урахуванням змін, що внесені до Постанови КМ України від 11 березня 2020 року № 211 (Постанова КМУ від 16 березня 2020 року № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2), заслухавши інформацію доповідача, та з урахуванням її обговорення комісія
ВИРІШИЛА:
1. Керівникам об’єктів підвищеного епідемічного ризику з масовим перебуванням людей, організацій, підприємств та установ міста Ковеля незалежно від форми власності забезпечити обов’язкове виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», а саме:
Заборонити:
1) відвідування закладів освіти її здобувачами до 3 квітня 2020 р.;
2) з 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 р. проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;
3) з 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, кінотеатрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;
4) з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 р.:
перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху;
перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі.

2. Начальнику ПАТ «Волинське обласне підприємство автобусних станцій» АС Ковель (Потапчук В.І.):
вжити заходів щодо заборони заїзду на територію автостанції автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному  і міжобласному сполученні, та реалізацію на автостанції квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення.

3. Ковельському міськміжрайонному відділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» (Маляр Л.С.), Ковельському міськрайонному управлінню ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області (Король М.П.), комунальному некомерційному підприємству Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання Ковельської міської ради Волинської області (Івахнюк Л.М.), забезпечити:
організацію виконання та контроль за дотриманням на території міста Ковеля вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів.

4. Комунальному некомерційному підприємству Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання Ковельської міської ради Волинської області (Івахнюк Л.М.) забезпечити:
1) тимчасове припинення проведення планових заходів з госпіталізації та планових операцій, крім термінових та невідкладних;
2) максимальну готовність та перепрофілювання медичних закладів для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах.

5. Ковельському відділу поліції ГУ НП у Волинській області (Ципко О.Я.), відділу організації несення служби м. Ковель УПП у Волинській області ДПП (Михалко Т.М.) :
вжити заходів, спрямованих на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS - CoV-2» та щоденно до 8.00 год. 00 хв надавати інформацію Ковельському міському голові – голові місцевої комісії ТЕБ та НС про проведену роботу щодо її виконання.

6. Начальнику відділу по управлінню майном комунальної власності (Васінович В.П.), підготувати, як невідкладний, проект рішення на чергову сесію міської ради про тимчасове скасування орендної плати для суб’єктів господарювання, які орендують приміщення комунальної власності і не працюють у зв’язку з введенням карантину.

7. Керівникам організацій, підприємств та установ міста Ковеля незалежно від форми власності рекомендувати забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості - роботу в режимі реального часу через інтернет –мережу.

Голова комісії
Олег КІНДЕР


Секретар
Юрій ДІДКОВСЬКИЙ 

Читайте також:

17 березня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 12.01.2022 
Захворіли за добу: 19
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО: 29
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти