У Ковелі містобудівна рада підтримала концепцію реконструкції центральної площі та парку

У Ковелі містобудівна рада підтримала концепцію реконструкції центральної площі та парку

Питання реконструкції парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки та центральної площі сьогодні розглянула містобудівна рада.
За дорученням міського голови Олега Кіндера відділ містобудування та архітектури спільно з проектним підприємством «Ковелькомунпроект» напрацювали концепцію подальших змін, враховуючи пропозиції та зауваження громадськості.

Повністю оновити пропонується площу. На її центральній частині розмістити пішохідний фонтан, по периметру - місця для відпочинку, поєднані з озелененням та освітленням.

Як відомо, до хорошої справи вирішив долучитись і народний депутат України Степан Івахів. На День міста він презентував сертифікат на будівництво фонтану.

Пам’ятник Лесі Українці відповідно буде встановлено при вході у парк на невеликому підвищенні. До слова, ідею перенесення монумента підтримав і його автор, скульптор

За фонтаном у планах - місце для головної ялинки міста.

Головний архітектор Людмила Мурай розповіла, що у подальшому у Ковелі планується створення багатофункціонального парку, в якому будуть облаштовані зони відпочинку для різновікових груп. Кожен зможе знайти собі улюблене місце і з користю провести час. Особлива увага буде приділена дітворі. На них чекає містечко з атракціонами та майданчиками, а також відкриття дитячого кафе.

Для молоді облаштують зони тихого та активного відпочинку. Любителям спорту підготують місця для настільних ігор та скейт-зону. Звісно, попрацюють і над дизайном озеленення. Старі, хворі дерева видалять, а на їх місці з’являться нові насадження різної ярусності. Планується повна реконструкція існуючих алей та їх мощення, встановлення сучасного освітлення.

Реалізовуватись проєкт буде поетапно, впродовж кількох років. З проєктною документацією найближчим часом ви зможете ознайомитись на офіційному сайті міської ради. Містобудівна рада, запропоновану концепцію змін підтримала одноголосно.

Читайте також:

06 березня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 20.01.2022 
Захворіли за добу: 64
Одужали за добу: 30
Кількість хворих  в стац. МТМО: 24
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти