Ковельський “Дзвіночок” удостоєний “срібної” відзнаки на фестивалі народної хореографії «Покутські витоки»

Ковельський “Дзвіночок” удостоєний “срібної” відзнаки на фестивалі народної хореографії «Покутські витоки»

У Коломиї відбувся п‘ятий фестиваль народної хореографії «Покутські витоки». Участь у ньому взяли колективи з шести областей України, Польщі, Сербії, Боснії і Герцоговини.

Ковель на наймасштабнішому форумі Західної України представляли учасники зразкового аматорського ансамблю народного танцю «Дзвіночок». Керівник — Інна Темрук.

У перший день фестивалю юні артисти виконали два танці «Туди-сюди» та «Скакуха». Винагородою був теплий прийом і щирі аплодисменти журі і глядачів.

Другий день був конкурсним. У його програмі - 45 номерів. Ковельчани представили 4 постановки.

Приємним моментом для усіх стала церемонія нагородження. Адже серед кращих — наш “Дзвіночок”. Дві групи, які поїхали на фестиваль, отримали “срібні” відзнаки.

Під час перебування у Коломиї діти мали можливість не лише продемонструвати свої хореографічні здібності, але й відвідати майстер-класи народних танців інших країн, познайомитись з колоритною Коломиєю, відпочити, поспілкуватись. Це був гарний час для ансамблю.

Додому усі повернулись з прекрасними враженнями та натхненням. “Двіночок” готується до нових фестивалей, перемог, які б прославляли рідне місто.

 

Читайте також:

03 березня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 03.03.2021
Захворіли за добу: 8
Одужали за добу: 2
Кількість хворих  в стац. МТМО: 31
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти