Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Питання профілактики коронавірусу розглянули на засіданні регіональної комісії ТЕБ та НС

Питання профілактики коронавірусу розглянули на засіданні регіональної комісії ТЕБ та НС

Перший заступник міського голови Михайло Гетьман, представники структурних підрозділів виконавчого комітету, МТМО, міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області, міськміжрайонного відділу ДУ “Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України” взяли участь у засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні у відеоселекторному режимі. Його провів голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко. Йшлося про профілактику коронавірусу на території Волині.

Серед основних завдань, які озвучив Юрій Погуляйко, термінове вирішення питання виділення з обласного бюджету фінансових активів для стовідсоткового забезпечення всіх причетних до боротьби із гострою респіраторною хворобою необхідними засобами індивідуального захисту.

Варто наголосити, що на території України не зафіксовано жодного випадку СOVID-19. Всі служби працюють скоординовано та в посиленому режимі.

На пунктах пропуску проводяться температурні скринінги усіх, хто перетинає кордон.

Начальник Луцького прикордонного загону Олег Вовк повідомив, що на «Ягодині» облаштоване приміщення для ізолятора та майданчик для дезінфекційної обробки автотранспорту. «З медичними закладами узгоджено порядок дій при виявленні особи з підозрою на коронавірусну інфекцію. Прикордонні наряди забезпечені пірометрами в кількості 18 штук. Щодо засобів індивідуального захисту прикордонників, то існує потреба у додаткових матеріалах», – розповів військовий.

Віктор Бабюк – генерал – майор, начальник західного регіонального управління державної прикордонної служби України наголосив що, у всіх прикордонних загонах відпрацьований алгоритм дій при виявленні особи із підозрою коронавірусу та для перевірки залізничного транспорту.Підготовлено за матеріалом відділу інформаційної політики облдержадміністрації

Читайте також:

27 лютого 2020
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти