Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Депутати прийняли рішення про включення шести осіб до складу конкурсної комісії для обрання керівника Ковельського МТМО

Депутати прийняли рішення про включення шести осіб до складу конкурсної комісії для обрання керівника Ковельського МТМО

Відбулась чергова шістдесят третя сесія міської ради. На ній було розглянуто майже сімдесят питань.

У ході роботи з-поміж іншого депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за 2019 рік та внесли зміни до діючого кошторису міста.

Прийнято рішення про Концепцію розвитку та модернізації центру надання адміністративних послуг.

Депутати погодили внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля на 2019- 2021 роки.

Було розглянуто майже 50 питань, що стосуються регулювання земельних відносин в місті та містобудівної документації.

У зв’язку з проведенням конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства Ковельського МТМО та формування постійно діючої конкурсної комісії на розгляд сесії вносився проєкт рішення “Про затвердження складу постійно діючої конкурсної комісії”. У ньому передбачалось, що депутати делегують ці повноваження міському голові.

У результаті довготривалих дискусій обранці громади не проголосували за таке рішення. Та все ж після перерви повернулись до розгляду питання та затвердили кількісний склад згаданої комісії - шість осіб: по два представники від МТМО, органу місцевого самоврядування та громадськості.

Рішення про персоналії депутати будуть приймати на позачерговій сесії. Адже питання призначення керівника МТМО є нагальним, тому що з 1 квітня вступає у дію другий етап медичної реформи.

Під час сесійного засідання взято до відома інформації про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Ковеля за 2019 рік, про роботу Комунальної установи “Ковельський молодіжний центр “Місто ідей” за 2019 рік, про стан боротьби зі злочинністю, забезпечення громадського порядку у місті та виконання Комплексної програми профілактики правопорушень і злочинів на 2018-2020 роки у 2019 році. Депутати прийняли ряд звернень до керівництва держави, які будуть розміщені у рубриці “Новини” на нашому сайті.

Читайте також:

27 лютого 2020
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти