Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

 З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення індивідуального житлового будинку по вулиці Степана Бандери №23 та №23-а   в місті  Ковель Волинської області». (Скачати)

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і параметрів забудови території,  визначення всіх планувальних обмежень згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.
Розробник містобудівної документації: Комунальне  підприємство «Госпрозрахункове  проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро міста Ковеля»

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від  26 квітня 2018 року №36/64 «Про дозвіл на  розроблення детального плану території розміщення індивідуального житлового будинку по вул. Степана Бандери №23 та №23-а »

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Ковельської міської ради Федосюк Віра Іванівна, начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна
       
Основні техніко-економічні показники проекту:
Територія, на яку розробляється детальний план, знаходиться у центральній частині міста  Ковеля та згідно генерального плану належить до територій садибної житлової забудови. В межах проектної території планується нове будівництво індивідуального житлового будинку на земельній ділянці площею 558 кв. м, яка сформована з трьох земельних ділянок площами 334,0 кв.м (кадастровий номер 0710400000:02:007:0027), 95,0 кв.м (кадастровий номер 0710400000:02:007:0025) та площею 129,0 кв.м (державний акт ЯД №292492), які перебувають в приватній власності для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Площа забудови складатиме 143,0 кв.м, площа мощення –178,0 кв.м, площа озеленення – 237,0 кв.м.
Проект складається  з текстових та графічних матеріалів 
Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання території
Проектний план
Схема інженерної підготовки та вертикального планування території
Текстові матеріали: 
Пояснювальна записка
З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 14 лютого 2020 року по 23 березня 2020 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м. Ковель вул. Незалежності,73. 
     
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 73 до 23 березня 2020 року.        
     
 Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
       
Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.
Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення детального плану території розміщення індивідуального житлового будинку по вулиці Степана Бандери, №23 та №23-а в місті  Ковель Волинської області відбудуться 25 лютого 2020 року о 15.00 в сесійному залі  Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

Виконавчий комітет Ковельської міської ради
 
 
 
 

Читайте також:

14 лютого 2020
Ковель VS Covid
Станом на 03.03.2021
Захворіли за добу: 8
Одужали за добу: 2
Кількість хворих  в стац. МТМО: 31
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти