Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Ковельчанки – серед переможців і призерів кубка міста Любліна з вільної боротьби

8-9 лютого в м.Любліні (Польща) проходив відкритий кубок міста з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2003-2005 років народження.

Ковель на змаганнях представляли вихованки ДЮСШ №1. У категорії 38 кг, вигравши у чотирьох сутичках, впевнено перемогла юна зірочка Діана Рисьова. Серед спортсменів вагової категорії 57 кг не було рівних нашій вже досвідченій борчині, чемпіонці Європи минулого року Ользі Падошик. Ще одну - срібну медаль завоювала Кароліна Повх (72 кг), яка у фінальному поєдинку поступилась представниці Польщі.

Ковельчани посіли четверте загальнокомандне місце. Команду до змагань готували тренери Олег Стус та Ігор Падошик.