Депутати міської ради просять Ковельське підприємство лісового господарства передати електромережі на вулиці Лісовій

Депутати міської ради просять Ковельське підприємство лісового господарства передати електромережі на вулиці Лісовій

                                                            Головному лісничому
                                                            ДП «Ковельське лісове господарство»                                                                                  
                                                            Данилюку В.В.
 
 
У 2015 році в районі вулиці Лісової м.Ковеля були надані земельні ділянки для учасників АТО, на які уже є право власності (46 житлових і 3 комерційні ділянки).
 
Також у цьому районі вже є існуюча житлова забудова. На цей час гостро стоїть питання його електрифікації, так як електрична енергія надходить по мережах, які знаходяться на балансі Ковельського ДЛГ (основні потужності якого направлені на роботу деревообробного цеху).
 
10.04.2019 року за участі депутатів Ковельської міської ради, мешканців  цього  району, а також представників управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства, Державного підприємства «Ковельське лісове господарство», ПрАТ «Волиньобленерго» була проведена нарада щодо  передачі на баланс ПрАТ «Волиньобленерго» ПЛ-10кВт  (протяжністю 1200м; 23 електроопори). За результатами проведеної наради рекомендовано директору ДП «Ковельське лісове господарство»  до 19.04.2019 року розглянути питання передачі на баланс ПрАТ «Волиньобленерго» зазначених електричних мереж. Однак, на  це питання не вирішено.
 
 
Тому, з врахуванням вищевикладеного, зважаючи що питання розвитку електричних мереж та подальшого забезпечення споживачів електричною енергією є неможливим, оскільки відсутня альтернатива влаштування силових мереж : існуюча лінія ДП «Ковельське лісове господарство» оточена садівничим масивом, ми, депутати Ковельської міської ради, просимо Вас вирішити в найкоротші терміни питання передачі ПЛ-10кВт по вул.Лісова м.Ковеля в комунальну власність міста або на баланс Ковельської філії ПрАТ «Волиньобленерго».
 
 
 
Прийнято на 
 62 сесії міської ради
 23.01.2020 р.

Читайте також:

24 січня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 03.03.2021
Захворіли за добу: 8
Одужали за добу: 2
Кількість хворих  в стац. МТМО: 31
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти