Про діяльність КП «Добробут» та ПТМ «Ковельтепло» в осінньо-зимовий період інформували керівники

Про діяльність КП «Добробут» та ПТМ «Ковельтепло» в осінньо-зимовий період інформували керівники

Відбулося перше засідання виконавчого комітету у нинішньому році.  Міський голова Олег Кіндер подякував членам виконкому за роботу у минулому році, прийняті на користь громади рішення.
Присутні  хвилиною  мовчання вшанували пам’ять загиблих  в авіакатастрофі - серед яких 11 українців, що сталася вчора в Ірані. 
 
У ході роботи було розглянуто майже тридцять різнопланових питань. Зокрема, затвердили план роботи виконавчого комітету міської ради на 2020 рік. Йшлося про  функціонування  міського господарства в  осінньо-зимовий період 2019-2020 років. 
Директор КП “Добробут” Ігор Михалевич повідомив, що для забезпечення належного утримання доріг Ковеля у зимовий період з 30 листопада до 16 грудня 2019 року працівниками підприємства проводилось цілодобове чергування. Його знову відновили з 26 грудня, коли за прогнозами гідрометеоцентру передбачалося зниження температури до мінусових показників і опади.
Для того, щоб провести посипання міських автошляхів лише один раз необхідно близько 70 тонн піщано-соляної суміші.  Перед новим роком упродовж двох діб за низьких температур повітря й опадів (аби уникнути ожеледиці на проїжджих частинах) працювало дві машини, які посипали як центральні, так  вулиці на околицях. 
 
І уже в перші дні 2020, коли випав сніг, техніка також працювала на міських шляхах уночі, що унеможливило ожеледицю. Посипали лише мости. 
 
Нині на підприємстві у наявності ще є 830 тонн піщано-соляної суміші. Крім того, понад 150 тонн щебеню дрібної фракції, який використовується при значній ожеледиці. Уся техніка знаходиться  у справному стані. 
 
- Стаття витрат, згідно якої і було проведено оплату за виконані роботи,  передбачає зимове утримання доріг з цілодобовим чергуванням, а не за прибирання снігу, як було вказано у деяких ЗМІ, - зауважив Ігор Михалевич. 
 
Про коригування нарахування плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення інформував директор ПТМ «Ковельтепло» Володимир Бойко. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 24.12.2019р. №1082 у зв’язку із зміною ціни природного газу. Рішення щодо перегляду розміру нарахувань приймає теплопостачальна організація. У цьому контексті Володимир Іванович зауважив, що не йдеться про зміну тарифів.  Згадана постанова має рекомендаційний характер.
Для населення та релігійних організацій Ковеля за грудень нарахування за теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води зменшено на 20 відсотків із врахуванням зниження ціни на природний газ у цьому місяці. Інші складові тарифу залишилися незмінними.
 
У січні зросла вартість газу, холодної води і водовідведення, електроенергії, мінімальна заробітна плата, що зумовлює зробити підприємству відповідні розрахунки вартості послуг. Закономірно зміниться і відсоток зменшення нарахувань. При цьому Володимир Бойко повідомив, що тарифи до травня зростати не будуть.
 
Зупинився директор «Ковельтепло» і на виробничих досягненнях. Сьогодні 12 котелень міста працюють на альтернативних видах палива (в основному дровах). Керівник переконаний, що на державному рівні потрібно приймати рішення про зменшення споживання природного газу, збільшення використання цього ресурсу вітчизняного виробництва.
 
На засіданні виконкому також було прийнято рішення з питань захисту прав дітей, розподілу, обліку і приватизації житла, містобудування і архітектури, соціального спрямування.

Читайте також:

09 січня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 12.01.2022 
Захворіли за добу: 19
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО: 29
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти