У Ковелі новорічно-різдвяні свята завітали до мешканців відділення стаціонарного догляду

У Ковелі новорічно-різдвяні свята завітали до мешканців відділення стаціонарного догляду

Що може бути краще, ніж зустріти Новий рік чи Різдво в колі сім’ї, близьких і рідних. Розуміючи це, родинну, теплу атмосферу створили для людей похилого віку у відділенні стаціонарного догляду. Напередодні новорічних та різдвяних свят до мешканців з місією добра завітали гості. З концертною програмою виступили вихованці НВК загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 11-ліцею та  Ковельської міської гімназії ім. О. Пчілки. Подібні зустрічі вже стали доброю традицією. Школярі підготували привітання з побажаннями здоров´я,  миру та солодкі подарунки і сувеніри.
Не оминули представників старшого покоління своєю увагою підприємець Сергій Коцурський та голова громадської організації  ветеранів педагогічної праці Клавдія Савчук, які адресували їм найщиріші зичення та роздали солодощі. Привітала всіх з святами і директор територіального центру Діана Возна.   
 
Мешканці відділення, як завжди з вдячністю, зустрічали гостей, спілкувалися за святковим столом. Приємно було спостерігати за тим, як змінювався їхній настрій,  на обличчях з’являлись посмішка й радість.
 
Найчастіше  люди поважного віку в такі дні згадують не тільки події минулого року,  але й  життя в цілому. Ми ж робимо все можливе, щоб прийдешній рік став  для наших підопічних наступним кроком у майбутнє, у якому обов’язково будуть добро, розуміння, підтримка, радісні й святкові дні.
 
 
 
Територіальний центр соціального обслуговування 
(надання соціальних послуг) м. Ковеля 

Читайте також:

08 січня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 12.01.2022 
Захворіли за добу: 19
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО: 29
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти