У Ковелі модернізували шаховий клуб дитячо-юнацької спортивної школи

У Ковелі модернізували шаховий клуб дитячо-юнацької спортивної школи

У  комплексній ДЮСШ ім.Євгена Кондратовича напередодні Нового року запрацював оновлений шаховий клуб.
Тепер любителі інтелектуального спорту опановуватимуть його ази та демонструватимуть свої вміння під час змагань у сучасному приміщенні. До послуг спортсменів 24 спеціальні столи, кожен з них обладнаний двома шаховими дошками, сучасними електронними годинниками, новими  фігурами.
Усі роботи проведено та придбано меблі, інвентар за кошти міського бюджету.
Тепер одночасно 48 чоловік може грати у шахи, що досить зручно, особливо під час чемпіонатів.
 
Як розповідає тренер Олена Черняк, майстерності гри в шахи навчається майже півсотні дітей. Нині умови для занять значно поліпшились.
За її словами, раніше Ковель приймав всеукраїнські турніри.  Знову з’явилась така можливість: у школі є чудовий просторий спортзал, необхідний інвентар. Тож  цю традицію можна буде відродити. 
 
Привітав юних шахістів, які зібрались на свій святковий турнір, заступник міського голови Ігор Прокопів. Він подякував спортсменам, тренерам за прекрасні результати, успішні виступи на обласних змаганнях.
Ігор Ярославич наголосив, коли люди гарно працюють, то хочеться їм допомагати.
 
Також заступник міського голови побажав усім усіляких гараздів у Новому році, вагомих досягнень і зазначив, що й надалі дитячо-юнацька спортивна школа та шаховий клуб можуть розраховувати на пітримку міської влади.
А потому юні шахісти взялись шукати правильні ходи та атакувати суперників у партіях і боротись за перемогу у змаганнях.

Читайте також:

02 січня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 20.01.2022 
Захворіли за добу: 64
Одужали за добу: 30
Кількість хворих  в стац. МТМО: 24
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти