Перевірено стан ведення військового обліку в 25 установах і підприємствах міста

Перевірено стан ведення військового обліку в 25 установах і підприємствах міста

Для покращення стану військового обліку на території міста у 2019 році виконавчим комітетом міської ради, керівниками підприємств, установ, організацій спільно з об’єднаним міським військовим комісаріатом проведено комплекс заходів.
 
На початку року проведено інструкторсько-методичне заняття з посадовими особами підприємств, установ і організацій, відповідальними за військовий облік і бронювання військовозобов’язаних.
Відповідно до затвердженого плану комісією, визначеною розпорядженням міського голови, здійснено перевірки функціонування системи військового обліку громадян в  25 установах і підприємствах міста. Аналіз результатів свідчить про те, що стан військового обліку у більшості об’єктів перевірки не повною мірою відповідає вимогам законів України, інших нормативно-правових актів, потребує додаткового контролю з боку посадових осіб військового комісаріату.
 
 
На належному рівні організовано цю роботу у  підприємстві теплових мереж "Ковельтепло" (директор Бойко В. І.), Ковельському управлінні водопровідно-каналізаційного господарства "Ковельводоканал" (начальник - Рибачок Ю. І.). Налагоджена дієва взаємодія з центром надання адміністративних послуг.
 
Разом з тим, необхідно акценттувати увагу на усуненні недоліків у ТОВ "Ідея", "Юкон-продтрейд", "Волма", "К.П.Верес", ПАТ "Ковельське ШБУ №63", Ковельському КП "Добробут", ДП "Ковельське лісове господарство". 
 
За незадовільне ведення військового обліку притягнуті до адміністративної відповідальності 10 відповідальних працівників підприємств і установ  та 354 військовозобов’язаних, 320 призовників. Сума накладених штрафів становить 77316 гривень.
 
Впродовж року проводилась робота щодо бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час. Випадків незаконного бронювання не виявлено.
 
В цілому, за результатами звірок (перевірок) стан військового обліку та бронювання на підприємствах, в установах, організаціях Ковеля відповідає керівним документам та оцінюється як задовільний.
 
За інформацією Ковельського військкомату

Читайте також:

02 січня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 16.04.2021 
Захворіли за добу: 63
Одужали за добу: 30
Кількість хворих  в стац. МТМО: 82
Фотогалерея
Анонс
Служба зайнятості
Посилання на сайти