Відкрита першість Ковеля зі спортивного орієнтування: дистанцію підкорювали представники Волині і Рівного

Відкрита першість Ковеля зі спортивного орієнтування: дистанцію підкорювали представники Волині і Рівного

Нещодавно в парку культури і відпочинку імені Лесі Українки відбулась відкрита першість Ковеля зі спортивного орієнтування. Змагання були організовані і проведені громадською організацією «Дитячий клуб туристів-рятувальників «Контур» спільно з відділом фізичної культури та спорту.

У заході взяли участь біля 130 спортсменів з Ковеля, Луцька, Луцького району, Старої Вижви та з Рівного. Вони змагались в 6-ти вікових групах.
Спортивне орієнтування – це вид спорту, в якому працює і розум, і сила, а ефективне поєднання цих якостей дозволяє отримати гарні результати на дистанції.

Переможцями у своїх вікових групах стали ковельчани: Кислюк Ксенія, Галайчук Софія, Воздіган Єлизавета, Жаб’юк Роман, Артемук Дмитро, Балаж Олександр.

Змагання пройшли в теплій атмосфері. Учасників пригощали гарячим чаєм від клубу ЗСЖ «Результат», печивом - від ковельських «Ласощів». Переможці і призери отримали грамоти і медалі, а також подарунки - від магазину «Макс-Мікс» і ГО «ДКТР «Контур».

Особлива вдячність магазину «Спорттовари», Молодіжному центру «Місто ідей», який виділив приміщення для роботи головної суддівської колегії і секретаріату змагань.

Читайте також:

26 грудня 2019
Ковель VS Covid
Станом на 17.09.2021 
Захворіли за добу: 58
Одужали за добу: 7
Кількість хворих  в стац. МТМО:  43
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти