Ковельські збірні команди з плавання, настільного тенісу та баскетболу отримали нову форму

Ковельські збірні команди з плавання, настільного тенісу та баскетболу отримали нову форму

Міський голова Олег Кіндер та його заступник Ігор Прокопів передали ковельським збірним командам з плавання, настільного тенісу та баскетболу спортивну форму, яку було придбано за кошти місцевого бюджету.

Така практика у Ковелі уже стала традицією. Нещодавно костюми отримали легкоатлети, веслувальники, борці, боксери, кікбоксери, тренери — спортивні куртки.

Олег Кіндер та Ігор Прокопів щиро подякували присутнім за наполегливість, досягнення, високі здобутки.

Також вони привітали команди та учасників змагань: у цей час у комплексній ДЮСШ імені Є.Кондратовича проходили “Веселі старти”. Побажали усім успіхів, здійснення задумів і неодмінно перемог, хороших свят та гарного Нового року.

Вони запевнили, що розвиток галузі і надалі буде пріоритетом. Влада постійно знаходить додаткові заохочення для представників спорту. Крім необхідного одягу є чимало інших – це премії, стипендії міського голови, винагороди за перемоги на престижних змаганнях.

Поздоровлення від народного депутата України Степана Івахіва ковельським спортсменам з Новим роком передав директор благодійного фонду “Патріоти Волині” Павло Самолюк. У подарунок він привіз солодкі призи.

Директор закладу Олена Клімашевська зазначила, що 2019 був успішним загалом для усього колективу, багато вдалось зробити, суттєво поповнено і скарбничку нагород.

Важливо, що спортивну школу фінансово підтримує місцева влада. подякувала керівникам міста та благодійному фонду за розуміння та постійну допомогу.

Читайте також:

26 грудня 2019
Ковель VS Covid
Станом на 21.01.2021
Захворіли за добу: 14
Одужали за добу: 3
Кількість хворих  в стац. МТМО: 20
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти