Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Вихованці ДЮСШ №1 Давид Баглик і Валерія Музиченко завоювали золоті медалі на представницьких змаганнях

У змаганнях з вільної боротьби на Кубок Києва взяли участь майже 300 спортсменів. Ковель на них представляли вихованці ДЮСШ №1. Наші борці показали високий рівень і завоювали дві золоті медалі.

У ваговій категорії 23 кг перемогу здобув Давид Баглик, перемігши чотирьох суперників. Серед дівчат (29 кг) не було рівних Валерії Музиченко, яка успішно вистояла в досить напружених сутичках.

Переможці відзначені кубками, медалями, грамотами, цінними подарунками, а також від організаторів - сертифікатами на відвідування розважального комплексу «Dream tоwn». Вручили нагороди олімпійський чемпіон Ельбрус Тедеєв та віцечемпіон світу у важкій вазі Олександр Хоцянівський, який захищатиме честь нашої країни на Олімпійських іграх в Токіо.