Кілька десятків мотоциклістів з Ковеля, Володимира-Волинського та Нововолинська долучились до благодійної акції "Миколай на байку"

Кілька десятків мотоциклістів з Ковеля, Володимира-Волинського та Нововолинська долучились до благодійної акції "Миколай на байку"

Як ми вже повідомляли, у День Святого Миколая біля міської ялинки відбулась благодійна акція "Миколай на байку", яку влаштували громадська організація “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” спільно з місцевими байкерами. Вперше у нашому місті святковий захід об'єднав мужніх любителів двоколісної їзди та осіб, які переміщуються на колісних кріслах.

В акції взяли участь близько 30 мотоциклістів з Ковеля, Володимира-Волинського та Нововолинська. Вони були одягнені в костюми Святого Миколая, в руках — мішки з подарунками та цукерками. Корпуси мотоциклів були прикрашені новорічною атрибутикою. З динаміків лунали веселі святкові пісеньки.

Розпочав свято ведучий в образі Святого Миколая Заячук Володимир, який звернувся з вітальним словом до присутніх, а потім розважав малечу впродовж всієї програми. Девізом акції були слова «Добро в дії».

Голова ГО “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” Кравчук Володимир привітав усіх від імені організації та її друзів.

Діти забавлялись під час різноманітних ігор, відгадували загадки, розказували вірші, за що отримували іграшкові мотоцикли, розмальовки, солодкі подарунки та багато іншого.

Миколаї на байках з приємністю і радістю катали юних ковельчан та робили селфі з дітками, які мають інвалідність, й усіма охочими.

Сподобалася акція організаторам, учасникам прекрасного дійства та перехожим.


Ольга Яренчук,
прес-секретар
громадської організації
«АСОЦІАЦІЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ
«ДОБРОДІЯ В ДІЇ» 

Читайте також:

23 грудня 2019
Ковель VS Covid
Станом на 03.03.2021
Захворіли за добу: 8
Одужали за добу: 2
Кількість хворих  в стац. МТМО: 31
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти